DEPREMİN TOPLUMSAL ETKİLERİ… DOÇ. DR. AHU ÖZMEN AKALIN ANLATIYOR…

DEPREMİN TOPLUMSAL ETKİLERİ… DOÇ. DR. AHU ÖZMEN AKALIN ANLATIYOR…

ABONE OL
Haziran 26, 2023 15:41
DEPREMİN TOPLUMSAL ETKİLERİ… DOÇ. DR. AHU ÖZMEN AKALIN ANLATIYOR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DEPREMİN TOPLUMSAL ETKİLERİ…

İş Kanalı Türk TV’de yayınlanan NESRİN İÇLİ ile PERSPEKTİF adresleri DOÇ. Dr. AHU ÖZMEN AKALIN konuk oldu.

Doç. Dr. Ahu Özmen Akalın,

📍Bir sosyolog olarak çalışma ve araştırma alanlarınız var mı?

📍Depremin toplu olarak değerlendirilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

ve çok daha fazlasını anlatıyor…

#sosyolog #deprem #toplum

Instagram: @businesschannelturk

Instagram: @ businesschannelturkdergi

YouTube: İş Kanalı Türk

 

İŞ KANALI HAKINDA

İngiltere menşeili Business Channel TV’nin TÜRKİYE temsilcisi olan BUSINESS CHANNEL TÜRK TV, 2012 yılından itibaren iş dünyasına odaklı Dijital bir TV kanalıdır. Yayınlarına İstanbul Florya stüdyolarında devam deposu. Açıldığı tarihe kadar yaklaşık olarak 50 bin iş insanı ve firmaya içerik hizmeti yürütülmüştür. Hali hazırda bulunan YouTube kanalında 20 bin aşkın içerik yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’de bulunan tüm fuar organizasyonlarının standı çekme ve röportajlarını yayınlama “FUAR TV” adı altında dijital platformunda sahibidir.

Türkiye’de Televizyon yayıncılığına yeni bir anlayış getiren Business Channel, RTÜK tarafından lisanslandırılmış olup yayınlarına Dijital olarak devam etmiştir. Gelişmekte olan içerik üretme anlayışı ve asla internet ve reklamcılıkla ilgili Business Channel’ın ürettiği yüzyıllarda piyasaya sürdüğü günümüzdeki kadar hakim değildi. Business Channel’ın amacı iş farklılıklarını yeni başlamış, henüz dijital mecralarda yer alan insanlarda kişinin gösterebilmesinin işini büyütmesini amaç edinmiştir. Kanal aynı zamanda kendi yayınları ve başka mecralar içinde hali hazırda bulunan stüdyo ve yapım ekibi ile diğer kanallar ve internet siteleri için de içerikler üretmektedir.

Kanalın en uzun süredir devam eden programı Nesrin İÇLİ’ nin sunduğu “PERSPEKTİF” programıdır. TV de aynı zamanda imtiyaz sahibi ve yöneticisi Sertan KIRÇO’nun sunduğu “VİZYON” programı ve Gülben AKGÜL’ ün sunduğu “İŞİBİLEN” programı yayınlarına devam etmektedir.
Kanal yayıncılık çatısı altında bir yıldır Business Channel Türk, DERGİsinide yayınlanmaktadır.

Dergi yine iş insanlarının ve cemiyet hayatının birçok ünlü başarılı insanına yer vermiştir. Genel Yayın Yönetmenliğini Doğukan KAYA ve Programlar Müdürlüğünü Erbil CAVILDAK yapmaktadır. Kanal genç kadrosu ile medya sektörü için yeni başlangıçlar yapan birçok genci tecrübe aramaksızın yetiştirmiş ve istihdam sağlamıştır. Yayınlarımızı aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.

https://businesschannel.com.tr/
https://www.youtube.com/c/BusinessChannelTVV
https://www.youtube.com/c/BusinessChannelT%C3%BCrkTVofficial
https://www.instagram.com/ businesschannelturk/
https://businesschanneldergi.com/

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.