ESTELİDYA FİT AND BEAUTY’NİN KURUCUSU YASEMİN OKAY İLE SÖYLEŞİ: GÜZELLİK MERKEZİNİN BAŞARI HİKAYESİ!
  • Haberi Sisi'den Al
  • Yaşam
  • ESTELİDYA FİT AND BEAUTY’NİN KURUCUSU YASEMİN OKAY İLE SÖYLEŞİ: GÜZELLİK MERKEZİNİN BAŞARI HİKAYESİ!

ESTELİDYA FİT AND BEAUTY’NİN KURUCUSU YASEMİN OKAY İLE SÖYLEŞİ: GÜZELLİK MERKEZİNİN BAŞARI HİKAYESİ!

ABONE OL
Nisan 3, 2024 13:14
ESTELİDYA FİT AND BEAUTY’NİN KURUCUSU YASEMİN OKAY İLE SÖYLEŞİ: GÜZELLİK MERKEZİNİN BAŞARI HİKAYESİ!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Manisa’nın Salihli ilçesinde faaliyet gösteren Estelidya Fit and Beauty’nin kurucusu Yasemin Okay ile gerçekleştirilen söyleşi, güzellik sektöründeki başarı hikayesini aydınlattı. Yaklaşık 7 yıl önce kurulan merkez, sunduğu çeşitli hizmetler ve yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çekiyor.

Yasemin Okay, güzellik merkezini kurma fikrinin çocukluk yıllarında annesinden aldığı temizlik, güzellik ve bakım konusundaki ilhamla başladığını belirtti. İşletme mezunu olan Okay, işletmeyi açma kararını aldıktan sonra güzellik sektöründe keyifle çalışmaya başladı.

Estelidya Fit and Beauty, cilt bakımı, medikal cilt bakımı, lazer epilasyon, kalıcı makyaj uygulamaları gibi çeşitli hizmetler sunuyor. Ayrıca zayıflama merkezi hizmetleri de sunan merkez, diyetisyen eşliğinde vücut sıkılaşma ve zayıflama konularında da hizmet veriyor.

Yasemin Okay, Estelidya’nın önde gelen özelliklerinden birinin sürekli yenilikleri takip etme ve son teknolojiyi kullanma olduğunu vurguladı. Ayrıca, müşterilerin beklentilerini karşılamak adına dünya markası ürünler ve ödüllü cihazlar kullandıklarını ifade etti.

Geleceğe dair planlarını da paylaşan Okay, yurt dışında Estelidya’nın bir şube açma hedefi olduğunu belirtti. Ayrıca, uluslararası alanda da Estelidya’yı temsil etmek istediklerini dile getirdi.

Güzellik merkezi işletmeciliğinin gerektirdiği özellikler hakkında da konuşan Okay, bu mesleğin doğru eğitim, enerji ve iyi iletişim gerektirdiğini vurguladı. Aynı zamanda, müşteri memnuniyetini sağlamak için sürekli olarak yeni teknikleri takip etmenin önemine değindi.

Söyleşi, Estelidya Fit and Beauty’nin sadece bir güzellik merkezi olmanın ötesinde, müşteri memnuniyeti ve sektördeki yeniliklere odaklı bir işletme olarak nasıl büyüdüğünü gösterdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.