İŞ GELİŞTİRME VE EĞİTİM KORDİNATÖRÜ GÜLŞAH KÜRKÇÜ ANLATIYOR…

İŞ GELİŞTİRME VE EĞİTİM KORDİNATÖRÜ GÜLŞAH KÜRKÇÜ ANLATIYOR…

ABONE OL
Mart 27, 2024 13:53
İŞ GELİŞTİRME VE EĞİTİM KORDİNATÖRÜ GÜLŞAH KÜRKÇÜ ANLATIYOR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ortero firmasının iş geliştirme ve eğitim koordinatörü Gülşah Kürkçü, şirketin 20’den fazla ülkeye şeffaf plak üretimi ve pazarlamasında önemli bir rol oynuyor. Biyoloji mezunu olmasına rağmen pazarlama sektöründe kendini geliştiren Kürkçü, araştırmacı yönüyle bu alana ilgi duymuş.

Gülşah Kürkçü, şeffaf plakların estetik kaygıları giderdiğini ve diş çapraşıklıklarının tedavisi için tercih edildiğini belirtti. Ayrıca, hamile bayanların rahatça kullanabilmesi için avantaj sağladığını vurguladı.

Ortadoğu’dan Avrupa’ya kadar birçok ülkede düzenledikleri eğitimlerle klinisyenleri bilgilendirdiklerini ve güven bağı oluşturduklarını ifade etti. Gülşah Kürkçü’nün önde gelen özellikleri arasında araştırma yapma yeteneği, strateji geliştirme, organizasyonel planlama ve pazarlama becerileri bulunuyor.

Ortero firmasının küresel pazardaki başarısını artırmak için yoğun çaba sarf ettiklerini belirten Kürkçü, yerli üreticinin küresel arenada rekabet etmesinden gurur duyduğunu ifade etti. Hem yerel hem de global pazarda var olmanın önemine vurgu yaparak, işini en iyi şekilde yapmanın her zaman önemli olduğunu vurguladı.

Gülşah Kürkçü, iş geliştirme ve eğitim koordinatörü olarak yürüttüğü çalışmalarla Ortadoğu’dan Avrupa’ya kadar geniş bir coğrafyada etkisini gösteriyor ve Ortadoğu firmasının küresel başarısına önemli katkılar sağlıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.