MARKETING MANAGER REYHAN BAYRAM ANLATIYOR..

Teknoloji ve telekomünikasyon sektöründe 15 yıllık deneyime sahip olan Reyhan Bayram, Amerika’da aldığı bir iş teklifiyle kariyerine telekomünikasyon sektöründe adım attı. Elektrik elektronik mühendisliği mezunu olan Bayram, kariyerine ilk adımını attıktan sonra zamanla pazarlama alanına geçiş yaparak başarılı bir şekilde kariyerini şekillendirdi.

Bayram’ın deneyimleri arasında planlama, optimizasyon, performans yönetimi ve saha ekipleri yönetimi gibi kritik alanlar bulunuyor. Kariyerinin ilerleyen dönemlerinde teknoloji entegrasyonu ve yeni sistemlerin entegrasyonu gibi daha ileri seviyedeki yeteneklerini geliştirdi.

Şu anda pazarlama müdürü olarak görev yapan Bayram, pazarlama stratejilerinin oluşturulması, büyük projelerin yönetimi ve medya bağlantılı pazarlama gibi alanlarda liderlik rolünü üstleniyor. Kendisini meraklı, inisiyatif alan ve liderlik yeteneklerine sahip biri olarak tanımlayan Bayram, pazarlama alanında başarılı olmanın sadece pazarı takip etmekle değil, aynı zamanda ekip ilişkilerini iyi yönetmek ve organizasyonu ileriye taşıyabilme yeteneğiyle de doğru orantılı olduğunu vurguluyor.

Bayram’ın kariyerindeki başarısı, hem teknik alandaki deneyimlerinden hem de pazarlama liderliğinde gösterdiği yeteneklerinden kaynaklanıyor. Gelecek hedeflerine odaklanarak, sürekli öğrenmeyi ve kendini geliştirmeyi amaçlayan Bayram, gelecekte daha da dönüşümsel bir lider olmayı hedefliyor.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-143-sayi-cikti/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.