SARI KILIÇ HUKUK BÜROSU : SEMRA SARI l İŞKOLİK

İstanbul’da faaliyet gösteren Sarı Kılıç Hukuk Bürosu’nun kurucularından olan Avukat Semra Sarı, adaletin savunucusu olarak tanınıyor. 33 yıldan fazla bir süredir mesleğini aktif bir şekilde icra eden Sarı, işkolik kimliğiyle biliniyor.

1965 doğumlu olan Semra Sarı, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra yüksek lisansını tamamladı ve ardından Sarı Kılıç Hukuk Bürosu’nu kurdu. Adaletin sağlanması ve haksızlıkların giderilmesi konusundaki içsel motivasyonu, avukatlık mesleğini seçmesinde etkili oldu.

Türkiye’deki hukuk sisteminin zorluklarına dikkat çeken Semra Sarı, toplumdaki adalet anlayışının sorgulanması gerektiğini vurguluyor. Uzun süren mahkeme süreçleri ve toplumun uzlaşmaz yapısının, adaletin gecikmesine neden olduğunu belirtiyor.

Ancak tüm zorluklara rağmen Semra Sarı, adaletin korunması ve hukuki çözümlerin bulunması için kararlılıkla çalışmayı sürdürüyor. Profesyonel deneyimleri ve hukuki bilgisiyle, mücadele ettiği davalarda başarı elde etmeye odaklanıyor.

Semra Sarı, adaletin temsilcisi olarak, toplumun adalet duygusunu güçlendirmeye ve hukuka saygıyı artırmaya yönelik çabalarını sürdürüyor.

 

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-143-sayi-cikti/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.