Soyut Dinî Figürlere Karşı Bakırköy’den Güçlü Bir Duruş: Kanal İstanbul’un Önemi

Soyut Dinî Figürlere Karşı Bakırköy’den Güçlü Bir Duruş: Kanal İstanbul’un Önemi

ABONE OL
Nisan 2, 2024 10:51
Soyut Dinî Figürlere Karşı Bakırköy’den Güçlü Bir Duruş: Kanal İstanbul’un Önemi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bu seçim döneminde, bazıları soyut dinî figürlere, şeyhlere ve şıhlara yaslanarak adeta bir üfleme yarışına girdi.

Az sonra giyinip yola çıkacağız, ancak öncesinde oy verme işimizi halledeceğiz.

Geçtiğimiz günlerde Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasete veda konuşmasında belirttiği gibi, ülkemize sağladığı hizmetler ve Kanal İstanbul projesi konusundaki uyarıları göz önüne alındığında, 1,500.000.000.000 (bir trilyon beşyüz milyar) iç ve dış borcun kontrol altına alınabilmesi, enflasyonun düşürülmesi ve Kanal İstanbul projesiyle ülke ekonomisine büyük katkı sağlanacağı öngörüsüyle, oyumu AK Parti’ye, yani bu hedeflerin gerçekleşmesi için Murat Kurum’a vereceğim.

Umarım Murat Kurum, mevcut projelerde rantiyecilik yapanlardan, kraldan fazla kralcı olanlardan, 5’li çete olarak adlandırılan menfaatçilerden uzak durur ve Kanal İstanbul, ülkemizin yeniden yükselişinin sembolü olur.

Tabii ki, 22 yıllık iktidarın hem hataları hem de başarıları oldu. Ülkemizin artık kaybetme lüksü yok. Bu proje, son çıkışımız.

Yüreğim başka bir yöne oy vermeyi istese de, mantığım ve vicdanım ülkem için oy kullanmam gerektiğini söylüyor.

Ülkemizin ekonomik açıdan zarar görmemesi için Kanal İstanbul’un önemini anlamamız gerekiyor. Eğer bu projeye hayır denirse, 22 yıldır yapılan tüm hataların ve iç/dış borcun kapatılması zorlaşacak.

Halkımız, bir hata yapılmasına asla izin vermeyecek. Eğer menfaatler doğrultusunda hareket edilirse, siyasi tarih nefretle hatırlanacak.

Son olarak, hep birlikte Patrik’ten dua istemeliyiz.

https://www.instagram.com/reel/C5KzIP8Kj7s/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.