ASTROLOG VE YAZAR SEVİL SEVİL İLE BAŞAK BURCUNDA YENİ AY

ASTROLOG VE YAZAR SEVİL SEVİL İLE BAŞAK BURCUNDA YENİ AY

ABONE OL
Eylül 19, 2023 08:36
ASTROLOG VE YAZAR SEVİL SEVİL İLE BAŞAK BURCUNDA YENİ AY
0

BEĞENDİM

ABONE OL

15 Eylül’de Başak burcunun 21 derecesinde bir Yeniay meydana gelecek. Toprak üçgeninde gerçekleşecek bu Yeniay’da en güzel tesiri alacak burçlar; Boğa, Başak, Oğlak, Akrep, Yengeç. Bu Yeniay’da Merkür durağan pozisyonda olacağı için yeni başlangıçlarınızı 17 Eylül itibariyle başlatabilirsiniz. Başak; iş, hizmet, sağlık, toprak, hasat, evcil hayvan konularıyla ilgili olduğu için bu Yeniay’da bunlarla ilgili yeni başlangıçlar yapabilir ve yeni adımlar atabilirsiniz. Boğa burcundaki Uranüs ve Jüpiter’in retrosu devam ediyor olsa da bu Yeniay’a çok güzel destekleri olacak. Birçok kişi toprak alma, mal mülk sahibi olma, parayla ilgili konular, ani sürpriz gelişmeler olabilir. Dikkat etmemiz gereken Güneş ve Neptün karşıtlığı ile doğal afetlerde yağmur, sel olabilir. Neptün biraz aldanma, aldatılma, kandırılma gibi durumları da verebilir. Zihniniz çok yoğun olabilir ve özellikle ilişkilerde, aşkta, evlilikte. Bunlarla ilgili sınavlar verebilirsiniz. Net olmayan bir şeylere imza atmayın. Bazı bitişler olabilir. Bu bitişlerle birlikte sağlam evlilik adımları atanlar olabilir. Neptün’ün olduğu yerde beklentileri çok yüksek tutmamalıyız, yoksa hayal kırıklığına uğrayabiliriz. Boğa burcundaki Jüpiter’in ve Uranüs’ün etkisiyle daha sağlamlı, istikrarlı adımlar atabiliriz. İş ve kariyerle ilgili destekleyici bir Yeniay, çok güzel tohumlarını ekecek ve mahsullerini alacaksınız. Daha seçici olacağız, daha detaycı ve analiz olacağız. Sağlık olarak bağışıklık sisteminizi güçlü tutun. Bir rahatsızlanma olabilir, sağlık kontrolleri yaptırabilirsiniz. Aile içinde rahatsız olan birilerinin durumları ile uğraşanlar da olabilir.
Koç: İş ve kariyere yeni teklifler olabilir, evcil hayvan edinebilirsiniz, sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Mal, mülk konularınız olabilir.
Boğa: Çocuk, aşk, hobiler, sanatsal aktiviteler söz konusu olabilir, spora başlayabilirsiniz. Kendinizi gösterebilirsiniz. Ani sürpriz aşklar olabilir.
İkizler: Ev, arsa alma konularınız olabilir. Bir taşınma durumu olabilir veya evde tadilat yapabilirsiniz. Aileye yeni bir kişi katılabilir. Söz, nişan, düğün veya bir bebek haberi alabilirsiniz. Hanede hasta birinin durumuyla ilgilenebilirsiniz.
Yengeç: Kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Kardeş, kuzen, yakın çevreyle iletişiminiz yoğun olabilir, yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Araç konularınız olabilir.
Aslan: Yeni yatırımlar, kazançlar, ek gelir kapısı, söz konusu olabilir. Ev, emlak, mal, mülk, miras söz konusu olabilir. İşinizden gelen kazançlarla mal sahibi olabilirsiniz. Somut bir şeyler alabilirsiniz. Manevi değerinizi bu dönem ön plana çıkarabilirsiniz.
Başak: Sizin evinizde Yeniay meydana geliyor. İş, kariyer, dış görünüş, stiliniz, evlilik gibi birçok alanda yenilikler gündeminizde olacak. Mal, mülk, çocuk sahibi olma, eğitim söz konusu olabilir. Rutin kontrolleri gözden geçirin.
Terazi: Dua, meditasyon, yoga gibi şifa teknikleriyle ilgilenebilirsiniz, izolasyona çekilme ruhsal anlamda başlangıçlar yapabilirsiniz. Sağlık olarak rutin kontrolleri gözden geçirebilir. Ailede hasta birisiyle ilgilenebilirsiniz. Bazı insanların gerçek yüzünü de görebilirsiniz. Para konularında aldanma, aldatılmalara dikkat edin.
Akrep: Yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Sosyal çevre artabilir. Dernek, vakıf, kulüp gibi sosyal organizasyonlar da bulunabilirsiniz. Gelecek planları, hayaller, yeni adımlar söz konusu olabilir. Uranüs ise size ani evlilikler, ortaklıklar getirebilir.
Yay: İş, kariyer, statü konularında yeni teklifler alabilirsiniz, bir yükselme söz konusu olabilir. Aile içerisinde önemli konularınız veya gündemleriniz olabilir. Aile büyüklerinin sağlığına dikkat.
Oğlak: Yurtdışı seyahati söz konusu olabilir, yükseköğretim yapabilirsiniz. Basın, yayın, medya ve ticari konularınız olabilir. Yabancı dil eğitimi söz konusu olabilir. Din, felsefe konularıyla ilgilenebilirsiniz, bu tür kitapları okuyabilirsiniz.
Kova: Kredi alma, borç ödeme, ortak kazançlardan gelen paralar, miras, nafaka sigorta gibi konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Estetik ameliyatı olabilirsiniz.
Balık: Evlilik, ortaklık, partnerlik, danışmanlık konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Özel ilişkilerde dikkatli olunuz. Neptün sizleri hayal kırıklığına uğratmasın ama iş, ortaklık olarak güzel, destekleyici bir Yeniay.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.