ASTROLOG & YAZAR SEVİL SEVİL İLE İKİZLER BURCU DOLANAY

ASTROLOG & YAZAR SEVİL SEVİL İLE İKİZLER BURCU DOLANAY

ABONE OL
Kasım 28, 2023 14:51
ASTROLOG & YAZAR SEVİL SEVİL İLE İKİZLER BURCU DOLANAY
0

BEĞENDİM

ABONE OL

27 Kasım’da İkizler burcunda bir dolunay meydana geldi. Anın haritasına baktığım zaman Kova burcunun yükseldiğini görüyorum. Özgürlük, arkadaşlıklar, gruplar, orjinal veya sıradışı durumlar Yeniay’ın görünen yüzü olabilir. Yükselen yöneticisi Satürn Balık burcunda olduğu için ve ileri hareketinde olduğu için hayallere sınır çizme ve gerçeğe dönüştürmek için güzel bir zaman dilimi olabilir. Yaptığımız fedakarlıklara da belli bir sınır koymak kendimize saygımız açısından önemli olacaktır. Mars’ın ve Güneş’in Yay burcunda olması inançlar, din, felsefe, yolculuklar, yabancılar, farklı kültürler konularında mücadelemizin olabileceğini gösterirken, bu dönem fanatik düşüncelerden uzak durmalıyız. İkizler burcundaki Ay ile duygusal güvencemiz iletişim üzerine olsa da bu dönem her düşündüğümüzü söylemek veya üslubumuza yakışmayan sert bir şekilde hareket etmek ilerleyen günlerde bize sınav olarak gelebilir. Ay’ın Mars ile stresli açısıyla duygusal gerilimlere de dikkat etmeliyiz, aksi taktirde Satürn’ün Mars ile gergin açısıyla otorite figürlerle sıkıntılar yaşayabiliriz. Bu dönem eylemlerimizde de bir takım sorunlar yaşayabilir, eylemlerimizi hayata geçirirken kimi zaman gecikmeler ve engellemeler söz konusu olabilir. Özellikle ailevi ve kariyer temalarında nezaketle dengede kalmaya çalışmalıyız. Merkür’ün Neptün ile stresli açısıyla bu dönem aldanma, aldatılma, kandırılma gibi durumlara karşı dikkatli olmak adına her duyduğumuza inanmamalı, dedikodu, iftira ve asılsız haberlere inanmamalıyız. Güney Ay Düğüm ve Venüs’ün Terazi burcundaki kavuşumuyla kimilerinde geçmişten gelen ilişkileri tekrar ortaya çıkabilirken, bazılarında ise ilişkilerinde bir yol ayrımı olabilir. Maskelerin düşeceği, birçok alanda stresli durumların görünür olduğu bu dolunayda ruhumuza yakışanı yapmayı unutmayalım. Diliyorum ki dolunayın ışığı, önderlik eder yaşamımıza.

#KOÇ: Kardeş, kuzen, akraba gibi yakınlarınızla bu dönem yoğun bir iletişim trafiğiniz olabilir. Yakın çevrenizle iletişimdeki gerginliklere dikkat edin. Aracınızın bakımını yaptırabilir, bir seyahate çıkabilir veya aldığınız bir eğitimi tamamlayabilirsiniz.
#BOĞA: Maddi konularda gelir gider hesabı yapabilirsiniz. Yeni yatırımlar, kazançlar, ek gelir kapısı söz konusu olabilir. Yeteneklerinizi paraya dökebilirsiniz, manevi değerlerinizin farkına varabilirsiniz.
#İKİZLER: Dolunay evinizde! İş, kariyer, dış görünüş, stiliniz, evlilik gibi birçok alanda tamamlanmalar, farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Öfkenize, dürtüsel davranışlara dikkat edin. Baş ağrılarınız olabilir.
#YENGEÇ: Bu dönem bilinçaltınız yoğun olabilir. Gizli de kalmış bazı bilgileri duyabilir ve herkesin gerçek yüzünü görebilirsiniz. Ruhsal konularla ilgilenip, şifa çalışmaları yapmanız size iyi gelecektir. Rutin kontrollerinizi ihmal etmeyin.
#ASLAN: Sosyal çevrenizde bazı farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Hayalleriniz, umutlarınız ve gelecek planlarınız net bir şekişde görünebilir, bu konularda tamamlanma veya bitiş yaşayabilirsiniz.
#BAŞAK: İş, kariyer, statü konularında bazı tamamlanmalar, gelişmeler olabilir. Görev değişikliği yapabilirsiniz. Toplumdaki statünüz de evlenme veya boşanma şeklinde bir değişme olabilir. Toplum önünde görünebilirsiniz.
#TERAZİ: : Yurtdışı seyahatlerinde bir tamamlanma olabilir. Yükseköğretim, basın, yayın, medya ve hukuk konularıyla ilgili bazı farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda bazı tamamlanmalar olabileceği gibi de gündeminize gelebilir.
#AKREP: Borç, kredi, miras, nakafa, sigorta gibi ortak kazançlar gündeminize gelebilir. Kredi çekebilir veya borçlarınızı kapatabilirsiniz. Cinsel dürtüleriniz artabilir. Bir ameliyat durumunuz olabilir. Krizler gündeminize gelse de onlara çözüm üretmek sizin işiniz Başak burçları.
#YAY: Ortaklık ve evlilik gibi gündemleriniz olabilir. Danışmanlık alabilir ve verebilirsiniz. Kimilerinde bir evlilik söz konusu olabilirken bazılarında ilişkilerde boşanma veya yol ayrımları olabilir.
#OĞLAK: İşe girme, çalışma, meslekte ilerleme durumunuz olabilir. İş hayatında görev değişikliği ve meslek değişikliği yapabilirsiniz. Meslek hayatınızda bitişler veya farkındalıklar da söz konusu olabilir. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin ve evcil hayvan sahiplenebilirsiniz.
#KOVA: Aşk hayatınızda bazı sonlanmalar ve farkındalıklar yaşayabilir veya aniden ilişkiye başlayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular gündeminize gelebilir. Sanatsal konularda yaratıcılığınızı gösterebilir ve sahnede olabilirsiniz.
#BALIK: Ev alma, taşınma, yuva kurma, ev içerisinde tadilat gibi durumlarınız olabilir. Hane içerisinde konuşmalar olabilir. Ev alma veya taşınma durumunuz olabilir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.