ASTROLOJİDE EN ÇOK TALEP ALAN KONULAR… ÖZLEM GÜNDÜZ ANLATIYOR…

ASTROLOJİDE EN ÇOK TALEP ALAN KONULAR… ÖZLEM GÜNDÜZ ANLATIYOR…

ABONE OL
Mart 22, 2024 08:25
ASTROLOJİDE EN ÇOK TALEP ALAN KONULAR… ÖZLEM GÜNDÜZ ANLATIYOR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul’un ünlü astrologlarından biri olan Özlem Gündüz, uzun yıllardır astrolojiye olan ilgisiyle tanınıyor. Gündüz, hem tekstil sektöründe deneyimli bir iş kadını hem de astroloji konusunda uzmanlaşmış bir isim olarak biliniyor.

Gündüz, bir televizyon programında yapılan röportajda, astrolojiyle olan yolculuğunu ve bu alandaki deneyimlerini paylaştı. Kendisinin astrolojiye amatör olarak başladığını ancak daha sonra bu alanda profesyonel olarak ilerlemeye karar verdiğini belirtti. Astroloji eğitimleri alarak sürekli kendisini geliştirdiğini ve bu alanda ilerlemeyi seçtiğini ifade etti.

Danışanlarının genellikle kariyerleri ve ilişkileri hakkında bilgi talep ettiğini belirten Gündüz, astrolojinin sadece bir fal gibi algılanmaması gerektiğini vurguladı. Astrolojinin aslında insanlara hayatlarında bir yol haritası çizdiğini ve karar vermelerine yardımcı olduğunu dile getirdi.

Gündüz, astrolojinin geçmişten günümüze olan önemine de değindi. Eskiden padişahlar ve liderlerin danıştığı bir alan olan astrolojinin, günümüzde de birçok insanın rehberlik aracı olduğunu belirtti.

Son olarak, Gündüz, izleyicilere kendi yaşamlarında doğru kararları vermek için danışmanlık almalarını ve astrolojinin sadece bir fal gibi değil, gerçek bir rehberlik aracı olduğunu anlamalarını önerdi.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-141-sayi-cikti/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.