CEVHER GROUP/İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ FATOŞ HÜSEYİNCA ANLATIYOR…

CEVHER GROUP/İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ FATOŞ HÜSEYİNCA ANLATIYOR…

ABONE OL
Mart 27, 2024 08:25
CEVHER GROUP/İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ FATOŞ HÜSEYİNCA ANLATIYOR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmirli ve İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan Fatoş Hüseyinca, kariyerine bilgisayar programcılığı sertifikası alarak Amerika’da başladı. Şimdi ise Cevher Grup’ta insan kaynakları müdürü ve İcra Kurulu üyesi olarak 30 yılı aşkın bir süredir çalışıyor.

Hüseyinca, kariyerine çeşitli sektörlerde deneyimler edinerek başladı. Otomotiv, sigara ve tekstil sektörlerinde insan kaynakları alanında çalışmalar yürüttü. Bu tecrübeleriyle hem sektörler arası bakış açısı kazandı hem de insan kaynakları yönetiminde derinleşti.

Şu anda görev yaptığı Cevher Grup’ta işe alım, eğitim, performans değerlendirmesi, ücretlendirme, sendikal faaliyetler ve bordro yönetimi gibi çeşitli alanlarda faaliyet gösteriyor. Hizmetlerinde sürdürülebilirlik ve insan odaklılık öne çıkıyor.

Geleceğe dair hedefleri arasında dijitalleşme ve çalışanların geleceğe adapte olması bulunuyor. Bu doğrultuda, dijitalleşme çağına ayak uydurmak için ekip arkadaşlarıyla birlikte çeşitli eğitim programları düzenliyorlar.

Hüseyinca’nın öyküsü, insan kaynakları alanında çalışanlar için ilham verici bir örnek teşkil ediyor. Analitik bakış açısı, stratejik düşünme ve sürekli gelişime açık olma gibi özelliklerin, bu alanda başarılı olmada kritik rol oynadığını vurguluyor.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-151-sayisi-cikti/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.