MENES APSPACK AMB SAN.TİC.LTD ŞTİ’NİN KURUCU ORTAĞI BARIŞ BAHAR İLE ÖZEL RÖPORTAJ!
  • Haberi Sisi'den Al
  • Yaşam
  • MENES APSPACK AMB SAN.TİC.LTD ŞTİ’NİN KURUCU ORTAĞI BARIŞ BAHAR İLE ÖZEL RÖPORTAJ!

MENES APSPACK AMB SAN.TİC.LTD ŞTİ’NİN KURUCU ORTAĞI BARIŞ BAHAR İLE ÖZEL RÖPORTAJ!

ABONE OL
Mart 27, 2024 11:03
MENES APSPACK AMB SAN.TİC.LTD ŞTİ’NİN KURUCU ORTAĞI BARIŞ BAHAR İLE ÖZEL RÖPORTAJ!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziantep merkezli ambalaj şirketi MENES APSPACK AMB SAN.TİC.LTD ŞTİ’nin kurucu ortağı olan Barış Bahar, sektördeki deneyimlerini ve şirketin başarı hikayesini paylaşmak üzere özel bir röportajda bulundu. Bahar, endüstri mühendisi olarak eğitim almasının ardından satın alma departmanında çalışarak sektöre adım attığını belirtti.

Bahar, kendi işini kurma kararını alırken ambalaj sektöründe farklılık yaratma hedefiyle yola çıktığını vurguladı. Şirketin odaklandığı alanlardan biri olan ayakkabı yan sanayi sektöründe Türkiye’de üretimi olmayan ürünleri üreterek ithalata alternatif sağlamayı amaçladıklarını dile getirdi.

MENES APSPACK AMB SAN.TİC.LTD ŞTİ’nin sunduğu hizmetler arasında laminasyon Eva bazlı hotm laminasyon film üretimi ve TPU üretimi gibi öne çıkan ürünler bulunuyor. Bahar, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirdikleri bu üretimlerin sektöre olan katkısını vurgulayarak, şirketin rekabetçi yapısını ve inovatif yaklaşımını ön plana çıkardı.

Rakiplerinden ayıran özelliklerini ise Türkiye’de benzersiz ürünlerin üretimini gerçekleştirmeleri olarak belirten Bahar, sektöre farklı alternatifler sunma vizyonuyla hareket ettiklerini ifade etti. Ayrıca, Ar-Ge çalışmalarına önem verdiklerini ve Türkiye’de ithal edilen ürünlerin yerine yerli üretimi teşvik ettiklerini vurguladı.

Bahar, sektörde başarılı olmak isteyenlere teknik bilgiye sahip olmaları ve alternatif olmayan ürünleri Türkiye’de üretme çabası içinde olmaları tavsiyesinde bulundu. Kendi işini kurmak isteyenlere de cesaret veren Bahar, mücadele ve eğitimle başarıya ulaşmanın mümkün olduğunu vurguladı.

MENES APSPACK AMB SAN.TİC.LTD ŞTİ’nin kurucu ortağı Barış Bahar’ın iş dünyasına ve sektöre dair değerli görüşleri, şirketin gelecek hedeflerine ışık tutuyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.