MİM GRUP DANIŞMANLIK HİZMETLERİ NELERDİR?

MİM GRUP DANIŞMANLIK HİZMETLERİ NELERDİR?

ABONE OL
Haziran 26, 2023 15:35
MİM GRUP DANIŞMANLIK HİZMETLERİ NELERDİR?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“Danışman Hayatımızın Her Adımında…”

 

Doğduğumuz andan itibaren hayatımız bizim için önemli kişiler, geleceğimizin büyük bir bölümü bizim adımıza planlayan doğal danışmanlarımızla alacağız. Önce aile içinde anne, baba, kardeş, ardından okul dönemi boyunca tüm öğretmenlerimiz, aynı dönemde yakın akrabalarımız, yakın arkadaşlarımız bizim doğal danışmanlarımızdır. Gelişim çağının ardından yavaş yavaş iş yaşamına başlarken de yukarıda saydığımız doğal danışmanlarımıza her konuyu danışır, geçmişten fikir alırız. Burada bizi yanıltan konu, pek dikkat etmediğimiz ama önemli bir detay olan, danıştığımız konular hakkında doğal danışmanlarımızın ne kadar yeterli olduğudur. Bu bakış açısına bakmadan danışır ve güven duygularımız dışında gözlem tavsiyeleri hayatımızda uygularız. Bu tavsiyeleri başarılı olanlar o kadar başarısız olanlar da oluyor. Oysaki iş kaybı, boyutuna ve etkisine göre kolay atlatılacak bir durum değildir. İş harcamaları bu riskleri en aza indirmek için doğru danışmanlardan destek almak çok önemlidir.

 

Biz MİM Grup Danışmanlık olarak, yeni başlayacak olanlara, iş isteyenlere, işlerini büyütmek isteyenlere 34 yıllık bilgi, birikim ve tecrübemizle danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bizim anladığımız danışmanlık, sadece fikir alışverişi değil, kendiliğinden işin içine girerek tüm aşamalarda hata riskini ortadan kaldırma üzerine kurulu bir danışmanlık sistemidir. Sektör olarak şimdilik Gıda, Gıda-Hizmet ve Emlak sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Farkımız danışmanlık anlayışımızdan mahrumiyet.

 

Yeni bir iş isteyenler; bize ulaşın öncelikle yapmak istediğimiz işi bir proje haline getiriyoruz. Sonrasında hazırlık adımlarını, iş planını yaparak uygulamaya geçiyoruz. İşin merkeziu ve işleyiş sistemini tükettikten sonra, bu yeni iş sahibi yatırımcımıza operasyon ve yönetim tekniklerini aktarıp takibe devam ediyoruz. Kısaca yatırımcının her amacı yanında olup onu destekliyoruz.

 

Mevcut varlıkları büyütmek isteyenler bize ulaşmak öncelikle hedef belirleyip, mevcut işlerini analizlerini ve Hedefe giden yol haritasını belirleyip, o doğrultuda işin büyütülmesi için gerekenleri yapıyor/yaptırıyor ve Hedefe ulaşıncaya kadar her hedef yatırımcının yanında olup onu destekliyoruz.

 

Yatırımcı adayları bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirler:

WhatsApp İletişim Hattı: 0532 464 13 05

Instagram Hesabımız: @mimdanismanlik34

E-posta Adresimiz: info@mimgrupdanismanlik.com

 

Oğul olarak; “Hayallerinizi ertelemeyin, birlikte gerçekleştirelim.”  MİM GRUP DANIŞMANLIK – Mustafa NALÇAKAN

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.