ÖZEL VİZYON KOLEJİ LİSE MÜDÜRÜ EROL AKGÜN’ÜN EĞİTİM ÜZERİNE SÖYLEŞİSİ

ÖZEL VİZYON KOLEJİ LİSE MÜDÜRÜ EROL AKGÜN’ÜN EĞİTİM ÜZERİNE SÖYLEŞİSİ

ABONE OL
Mart 27, 2024 08:36
ÖZEL VİZYON KOLEJİ LİSE MÜDÜRÜ EROL AKGÜN’ÜN EĞİTİM ÜZERİNE SÖYLEŞİSİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Özel Vizyon Koleji’nin deneyimli lise müdürü Erol Akgün, son söyleşisinde eğitim ve öğretim hakkındaki görüşlerini paylaştı. Akgün, 32 yıllık eğitim kariyeri boyunca öğrencilere ve öğretmenlere verdiği önemi vurguladı.

Özellikle, Vizyon Koleji’nin Türkiye’de ilk bilgisayarlı eğitimi (tabletli eğitim) uygulayan bir okul olduğunu ve Microsoft’un Proje Okulu olarak da bilindiğini belirtti. Bu teknolojik yaklaşımın öğrencilerin geleceğe daha hazırlıklı olmalarını sağladığını söyledi.

Akgün, eğitimde yeniliğe açık bir yaklaşım benimsediğini ve öğrencilerin yapay zeka gibi alanlarda yetkinlik kazanmalarını teşvik ettiğini ifade etti. Ayrıca, okulun gelecekte üniversite kurma hedefi olduğunu ve nitelikli, vizyoner öğrenciler yetiştirmeyi amaçladığını belirtti.

Öğretmenlerin ve öğrencilerin sürekli yenilenmesini önemsediğini vurgulayan Akgün, bu doğrultuda yapılan projeler ve çalışmalar hakkında da bilgi verdi. Öğrencilerin sadece akademik bilgi değil, aynı zamanda sosyal, kültürel ve ahlaki değerler açısından da yetişmelerini önemsediğini belirtti.

Sonuç olarak, Akgün’ün eğitimdeki yenilikçi ve vizyoner yaklaşımı, Özel Vizyon Koleji’nin öğrencilere sunduğu fırsatlar ve geleceğe dair hedefleriyle birleşerek, eğitim alanında önemli bir örnek oluşturduğu görülüyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.