POLATLARIN TETİKÇİSİ KİM? HALİL İBRAHIM NEDEN VURULDU?

POLATLARIN TETİKÇİSİ KİM? HALİL İBRAHIM NEDEN VURULDU?

ABONE OL
Eylül 29, 2023 08:15
POLATLARIN TETİKÇİSİ KİM? HALİL İBRAHIM NEDEN VURULDU?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

– Halil İbrahim kalkan bundan tam üç yıl önce civarı engin Polat’ın babası Sezgin Polat’a 500.000 TL para vererek şube almak 2.000.0000 isterler.

500.000 TL toparlayabilirsen hayır İbrahim 1.500.000 TL’yi de bir yıl içersinde Sezgin Polat’a yani dolayısıyla Dilan Polat beğendim Polat’a ödeyecektir Sezgin Polat bu şekilde anlaşmış !

– sezgin Polat eski semti Yenisahra aya gelir ve Halil İbrahim’e bir iş teklifi yapar geriye kalan 1.500.000 TL isteyeceğini bunun karşılığında Banu parlak ve Seyhan Soylu ‘ya korkutmak amaçlı ateş eder misin merak etme vur vur durmak istemiyorum der.

– bu şahıslar sanki tavuk vuruyorlar Kuşkanadı mıyız lan biz diycem ama hani haber verirken demekte istemiyorum.

– bu teklifi yaptığında aynı kahvede Mehmet Kaan isminde mahallenin en ünlü kabadayısı mahallenin abisi olarak Sezgin Polat’a ulan bu adam senden şube istiyor sen adamı tetikçi yapıyorsun yakışır mı lan bir delikanlıya diyerek Sezgin Polatı döver o sırada da kavga mahalleye kapının önüne taşınır.

– sezgin polat yedi dayan intikamını almak için Halil İbrahim’in vermiş olduğu kaporayı da yakar ve intikam olsun diye Mehmet Kaan ve Halil İbrahim’i gider şikayet eder bizden hariç istiyor diye halbuki gariban adam değil haraç elinde bıçak alacak parasını dahi o insanlara bırakmıştır.

– yani zaten böyle bir kapasitesi olmadı gördün canlı yayınlarımda adam bir tane mermi ile Ahlayan patlayan bir adam halbuki delikanlının nişanıdır mermi 😅😅😅

– uzun lafın kısası başka bir tetikçi bulurlar Halil İbrahim’den öpüşmekle ilgili ateş ederler ayağından vurulan iki çocuk babası yanlarında çocuklarıyla ekmek almaya giderken maalesef vurulmuştur işte süt banyosu yapanlarla çocuğuna süt alamayan ailelerin arasındaki fark bu bu mermi bu mermi aslında garibana sıkılmış olan Zenginin fakiri acı çektiği mermidir kardeşim net bu…

– bu mermi bir garibanın hayatını karartırken iftira dolu haraççı sözlerine haftada iki gün imza veren bu gariban adam çocuğunun yarın da ayaklarımdani Gazen vurulmuştur peki şimdi sıra kimde Banu parlak da mı yoksa bendemi Engin Polat sana soruyorum?

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.