SATIN ALMA VE TEDARİK ZİNCİRİ MÜDÜRÜ OSMAN GÖKBEKİŞ

SATIN ALMA VE TEDARİK ZİNCİRİ MÜDÜRÜ OSMAN GÖKBEKİŞ

ABONE OL
Mart 21, 2024 08:30
SATIN ALMA VE TEDARİK ZİNCİRİ MÜDÜRÜ OSMAN GÖKBEKİŞ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ankara’dan gelen Satın Alma ve Tedarik Zinciri Müdürü Osman Gökbekiş, enerji sektöründeki kariyer tercihini küresel öneme ve gelecek vaat eden yapıya dayandırıyor. Endüstri mühendisi olan Gökbekiş, uzmanlaştığı satın alma ve tedarik zinciri yönetimi alanında çeşitli sektörlerde deneyim kazanmıştır.

Gökbekiş’in liderlik anlayışı, bir hedefe ulaşma çabası içindeki ekipleri motive etmek ve yönlendirmek olarak tanımlanıyor. Liderlik kavramının farklı tipleri olduğunu belirten Gökbekiş, özellikle dönüşümcü, hizmetkar, otantik ve demokratik liderlik gibi yaklaşımların önemine vurgu yapıyor.

İyi bir liderin sahip olması gereken özellikler arasında tutku, hedef odaklılık, sabır ve güvenilirlik öne çıkıyor. Gökbekiş’e göre, liderlik yetenekleri doğuştan gelmekle birlikte, başarı için sürekli öğrenme ve gelişme gereklidir.

Gökbekiş, liderlikten ziyade başarının anahtarının öğrenmeyi öğrenmek olduğunu vurguluyor. Ona göre, başarıya ulaşmanın yolu, öğrenme sürecini anlamak ve uygulamaktan geçiyor.

Osman Gökbekiş’in liderlik ve enerji sektöründeki deneyimleri, gelecekteki başarıları için güçlü bir temel oluşturuyor.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-143-sayi-cikti/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.